E-pood ja digitaalne müügilahendus

E-pood ja digitaalne müügilahendus Taeva abiga.

Digitaalsete müügi- ja teenuselahenduste abil on võimalik muuta äri kuluefektiivsemaks ja lahendada nii ettevõtte kui ka kasutajakeskseid probleeme. Digitaalne müügilahendus võib olla kas toote või teenuse hinnakalkulaator või spetsiaalne planeerimiseprogrammi lahendus koos kalkulaatoriga.

Monopood.ee – e-pood valmislahendusena

Soovid toodete e-müüki testida või tooteid kiiresti netiavarusse müüki panna olukorras, kus e-kaubandus ei ole sinu ettevõtte põhitegevus?

Selleks oleme loonud e-poe valmislahenduse nimega Monopood, millesse on kohe integreeritud nii personaalne müügikeskkond kui ka makse- ja logistikalahendus.

Unikaalne e-pood

Loome rätsepatööna valmivaid WooCommerce e-poe lahendusi nii eraldiseisvana kui ka olemasoleva veebilehe osana, mida on mugav hallata WordPressi sisuhaldussüsteemis.

Hoolitseme selle eest, et sinu e-pood oleks kasutajasõbralik, leitav, piisavalt võimendatud ja jõuaks õige sihtgrupini. Aitame seadistada vajalikud lao- ja makseliidesed ning varustame poe muude vajalike lisamoodulitega.

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust digitiim@taevas.ee . 

Virtuaalsed müügilahendused

Tiimi pikaajalise kogemusega oleme võimelised looma keerulisi ja innovaatilisi digilahendusi, nagu toote- või teenusespetsiifilised hinnakalkulaatorid ja tootekesksed müügiteenindamise abilahendused, mis kiirendavad lõpptarbija ostuotsuse protsessi või aitavad leida õige toote vähese ajakuluga.