Kliinik32.ee veebileht

Kliinik32 uue veebidisaini eesmärk on olla kaasaegne ning lihtne kasutada. Avalehel on taustapildi muutumine ajastatud ka kellaajale – hommik (taust heledam ja vihjatud ärkamisele), lõuna (lõunased tegevused) ja õhtu (tumedam taust ja õhtused tegevused ja magama sättimise aeg).

Veeb loob usalduse, on rahuliku ja lõõgastava meeleoluga. Visuaalselt on see puhas, valge, kuid mitte ilmtingimata “kliiniline/meditsiiniline”. Pigem vaba ja annab sõbraliku ja kutsuva tunde. Effekti annavad ka lisaks mõningad tagasihoidlikumad animatsioonid.

Veebis on välja toodud just Kliinik32 hambaravikeskuse tugevused ning eristuvus teistest kliinikutest. Veebis tutvustatakse ravimeeskonda, ravi eripärasid ja raviplaane, kliiniku suurepärast tehnoloogiat ning teenuseid.

Uus veeb lihtsustab ka kliinikuga ühenduse võtmist. Selleks on avalehel avatud kohe chati võimalus, see alustab ise sõbralikku vestlust veebi külastajaga ja aitab leida vastuseid, mida veebi külastaja otsimas on. Sellel on oluline roll ka vähendada kliinikule tehtavaid telefonikõnesid, sest läbi chati jõuab kasutaja ise teda huvitava veebi sisuni või saab esitada soovi just õige teenuse broneerimiseks.

WWW.KLIINIK32.EE