Pop-up elamuspark

Kuldmuna 2017 pronks

Case Study

Kas ilma alkoholita on pidu? Muidugi on! Selle tõestuseks lõime Pop-Up Elamuspargi ägedate atraktsioonide, vingete esinejate ja muu meelelahutusega. Sissepääs oli prii, aga sisse pääses ainult kainena! Rohke publikuhuvi tõestas veel kord, et Eesti noored saavad väga hästi pidutseda ka ilma alkoholita.

Eesmärk

Suunata sihtrühma (18 kuni 35 a mehed ja naised) tarvitama vähem alkoholi ja näidata selle kasu sotsiaalsetes olukordades ning pakkuda tuge ja inspiratsiooni vähema alkoholiga (või lausa ilma alkoholita) ühise ajaveetmise võimaluste otsimisel.

Lahendus

Ka ilma alkoholita võib lõbus olla. Alkoholivaba ürituseseeri Pop-Up Elamuspark Tallinnas, Tartus ja Pärnus: 30 x 30 m festivaliala, atraktsioonid ja auhinnad – surfirodeo, Virtual Reality, õhkpadja hüpe, meeskondlik inimlauajalgpall, alkoholivabad kokteilid. Esinesid ansambel Würffel ja Daniel Levi. Sissepääs tasuta ja AINULT KAINENA. Kainust kontrolliti väravas alkomeetriga. Kellel oli promill, sellele pakuti vett ja sisse ei saanud.

Tulemused

Igalt ürituselt käis läbi keskmiselt 1000 noort, mis on väga hea tulemus, arvestades, et üritused toimusid reede ja laupäeva õhtul (kell 19–24), kui enamik noori tipsutab. Atraktsioonidel olid järjekorrad ja melu kestis ürituse lõpuni. Üritust kajastati meedias.

WWW.ALKOINFO.EE