Digitaalne disain ja müügilahendused

Digitaalsete müügi- ja teenuselahenduste abil on võimalik muuta äri kuluefektiivsemaks ja lahendada nii ettevõtte kui ka kasutajakeskseid probleeme.

Monopood.ee – e-poe valmislahendus

Soovid toodete e-müüki testida või tooteid kiiresti netiavarusse müüki panna olukorras, kus e-kaubandus ei ole sinu ettevõtte põhitegevus?

Selleks oleme loonud e-poe valmislahenduse nimega Monopood, millesse on kohe integreeritud nii personaalne müügikeskkond kui ka makse- ja logistikalahendus.

Unikaalne e-pood

Loome rätsepatööna valmivaid WooCommerce e-poe lahendusi nii eraldiseisvana kui ka olemasoleva veebilehe osana, mida on mugav hallata WordPressi sisuhaldussüsteemis.

Hoolitseme selle eest, et sinu e-pood oleks kasutajasõbralik, leitav, piisavalt võimendatud ja jõuaks õige sihtgrupini. Aitame seadistada vajalikud lao- ja makseliidesed ning varustame poe muude vajalike lisamoodulitega.

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust digitiim@taevas.ee. 

Virtuaalsed müügilahendused

Tiimi pikaajalise kogemusega oleme võimelised looma keerulisi ja innovaatilisi digilahendusi, nagu toote- või teenusespetsiifilised hinnakalkulaatorid ja tootekesksed müügiteenindamise abilahendused, mis kiirendavad lõpptarbija ostuotsuse protsessi või aitavad leida õige toote vähese ajakuluga.