Pop-up elamuspark

Awards
Kuldmuna 2017 pronks

Case Study

Kas ilma alkoholita on pidu? Muidugi on! Selle tõestuseks lõime Pop-Up Elamuspargi ägedate atraktsioonide, vingete esinejate  ja muu meelelahutusega. Sissepääs oli prii, aga ainult kainena! Rohke publikuhuvi tõestas veelkord, et Eesti noored saavad väga hästi pidutseda ka ilma alkota.

Eesmärk
Suunata sihtrühma (18 kuni 35 a mehed ja naised) vähema alkoholitarvitamise kasu sotsiaalsetes olukordades ning pakkuda tuge ja inspiratsiooni vähema alkoholiga (või lausa ilma alkoholita) ühise ajaveetmise võimaluste otsimisel.

Lahendus
Ka ilma alkota võib lõbus olla. Alkovaba üritusteseeri “Pop-up Elamuspark” Tallinnas, Tartus, Pärnus: 30x30m festivaliala atraktsioonid ja auhinnad – surfirodeo, Virtual Reality, õhkpadja hüpe ja meeskondlik inimlauajalgpall. alkovabad kokteilid esinesid ansambel Würffel ja Daniel Levi. Sissepääs tasuta ja AINULT KAINENA. Kainust kontrolliti väravas alkomeetriga. Kes oli promilliga, sellele pakuti vett ja sisse ei saanud.

Tulemused
Igalt ürituselt käis läbi keskimiselt 1000 noort, mis on väga hea tulemus, arvestades, et üritused toimusid reede ja laupäeva õhtul (19.00-24.00), kui enamus noori tipsutab. Atraktsioonidel olid järjekorrad ja melu kestis ürituse lõpuni. Üritust kajastati meedias.

WWW.ALKOINFO.EE

Sarnased projektid

Näita kõiki töid

Metalli 3, 10615 Tallinn, Estonia
+372 610 5800

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru