Dokfoto.ee veebileht

Juhan Kuusi Dokfoto Keskuse veebilehe eesmärk on jagada infot Dokfoto Keskuse tegevuste kohta, milleks on dokumentaalfotograafia väärtustamine ja valdkonna arendamine Eestis ning Eesti dokumentaalfoto tutvustamine maailmas. Veebilehel on Dokfoto keskuse info ja ürituste ja programmiinfo (näitustegevused, haridusprogrammid), programmide alamleht on portfooliona Dokfoto keskuse jaoks ka igapäevaseks oluliseks töövahendiks.

Dokfoto Keskus soovib kaasata erinevaid sihtgruppe ning tuua just noori dokfotole lähemale. Soov on, et käsitletavad teemad hakkaksid silma, puudutaksid ega suldanduks massi või hajuks. Kuna dokfoto on tihti ebamugav, sest käsitleb teemasid, mis teravad või häirivad, siis on ka veebilehe kujundus julge ja värske. Valitud värvid, animatsioonidega kontrollitud ebakorrapära ja piltidelt üle liikudes hoveritega taotluslikult esitatud efektid programmeeritud vigadest (filmivead), teravad nurgad ja muud visuaalsed lahendused kujunduses toetavad seda.

WWW.DOKFOTO.EE

Metalli 3, 10615 Tallinn, Estonia
+372 610 5800

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru