Juhan Kuus Dokfoto Keskus ja veebileht

Awards
Eesti Disaininiauhinnad 2018: Firmagraafika / Väike süsteem

EST
Dokfoto Keskus soovib kaasata erinevaid sihtgruppe ning tuua just noori dokfotole lähemale. Soov on, et käsitletavad teemad hakkaksid silma, puudutaksid ega suldanduks massi või hajuks. Kuna dokfoto on tihti ebamugav, sest käsitleb teemasid, mis teravad või häirivad, siis on ka bränding nagu elu ise – nurgeline ja eklektiline. Teravam fotosilm märkab, et värvivalik teeb kummarduse analoogfotograafia legendile – Kodakile.

ENG
Juhan Kuus Documentary Photo Centre is unique in Estonia. It gathers different target groups and tries to bring young people closer to a documentary photography. As the life through photo lens is not always beautiful and smooth, our branding also resembles this kind of angular approach. Also, there is a hint, or more like a respectful bow (in terms of colour scheme) to the legend of analogue photography, Kodak.

Juhan Kuusi Dokfoto Keskuse veebilehe eesmärk on jagada infot Dokfoto Keskuse tegevuste kohta, milleks on dokumentaalfotograafia väärtustamine ja valdkonna arendamine Eestis ning Eesti dokumentaalfoto tutvustamine maailmas. Veebilehel on Dokfoto keskuse info ja ürituste ja programmiinfo (näitustegevused, haridusprogrammid), programmide alamleht on portfooliona Dokfoto keskuse jaoks ka igapäevaseks oluliseks töövahendiks. Valitud värvid, animatsioonidega kontrollitud ebakorrapära ja piltidelt üle liikudes hoveritega taotluslikult esitatud efektid programmeeritud vigadest (filmivead), teravad nurgad ja muud visuaalsed lahendused kujunduses toetavad seda.

WWW.DOKFOTO.EE

Sarnased projektid

Näita kõiki töid

Metalli 3, 10615 Tallinn, Estonia
+372 610 5800

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru